Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Pytanie w jakim języku będą te przykazania? Czy będzie to prawdziwy dekalog, który dostał Mojżesz? Gdzie będzie wisiało te dziesięć przykazań? Czy wychodek za szkołą to dobre miejsce?

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jaki dekalog. Przecież jak zwykle będzie dziewięć przykazań.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Lepiej by powiesili zdanie "Żyj tak, żeby nikt przez ciebie nie był nieszczęśliwy". Bo to wystarczy za wszystkie te "dekalogi" i "święte księgi" całego świata.

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

problem w tym że katolicy są nieszczęśliwi gdy inni nie chcą żyć po katolicku

0

Zglos komentarz

J
Jozefg 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Tylko ciekawe czy to będzie prawdziwy dekalog czy ten "katechizmowy", zniekształcony przez Watykan? Jeżeli ten prawdziwy to jestem ZA!

0

Zglos komentarz

Reklama