Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedy Konfederacja miała okazję, by kraść? Jakie decyzje w sprawie plandemii podejmowali? Tak konkretnie proszę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiecie prawaki jak było za średniowiecza? Był system wasalny. Tak jak dziś wojewódstwa to tam każdym wojewódstwem rządził jakiś szlachcić i był podległy Królowi Polski. Ale niektóre województwa były podległe nie szlachcicowi a Biskupowi! I tam zawsze ludziom żyło się najbiedniej prawaki. Bo czasem s...
Wiecie prawaki jak było za średniowiecza? Był system wasalny. Tak jak dziś wojewódstwa to tam każdym wojewódstwem rządził jakiś szlachcić i był podległy Królowi Polski. Ale niektóre województwa były podległe nie szlachcicowi a Biskupowi! I tam zawsze ludziom żyło się najbiedniej prawaki. Bo czasem się nawet szlechcić trafił lewak i mądry co dobrze rządził i gospodarzył. Ale klecha to zawsze był jełopem gospodarczym!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i klecha zawsze swój lód okradał. Co wtedy nie było kradziężą. Bo przecież ten lud należał do Pana! Tak samo jak bydło prawaki! Należeliście do pana kiedyś prawaki i wam się podobało!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żeby nie było tak wesoło..zwróciłem się o pomoc do Bodnara...zgadnijcie czy pomógł..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ale, z 30% suwerena przyklepało kleptokrację. To jest ulubiony status quo tubylca z brzegu wiślanego. Rozbiory nie były przypadkiem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fedora dla kogo wstawiasz takie memy? Liczysz na tani poklask? Kiedys to bylo forum dowcipow a tu codziennie te same odgrzewane kotlety.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane