Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wypoerd…. Złodziei z kandydowania !!!!!!!😂😤😤😤😤😤😤😤nie dopuścić trzeba pisowskich bandytów do Uni!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
UE jest zła bo każdy kraj unii wysyła do Europarlamentu prawaków któzy chcą UE rozwalić. A potem te prawaki tam wymyślają takie durnoty jak zielone łady czy zakaz aut spalinowych od 2035 roku! Bo dzięki temu chcą wygrać swoje wybory lokalne. Bo powiedzą patrzcie jaka UE zła ale przez kogo przez tych...
UE jest zła bo każdy kraj unii wysyła do Europarlamentu prawaków któzy chcą UE rozwalić. A potem te prawaki tam wymyślają takie durnoty jak zielone łady czy zakaz aut spalinowych od 2035 roku! Bo dzięki temu chcą wygrać swoje wybory lokalne. Bo powiedzą patrzcie jaka UE zła ale przez kogo przez tych prawaków. Latami prawica rządziła w Euro parlamencie! I co z tego mamy? Zielony ład i zakaz spalinówek. A nic dobrego jak choćby unijny system odpowiedniego finasowania granić zewnętrznych UE. Albo jeden unijny system antyrakietowy. Albo podział uchodzców z Ukrainy na całą unie prawaki!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tego wnioskuje,że jak pójdę to rządy utrzyma mafia PO i Tusk będzie mógł robić ś**ństwa odwołujac niewinnego prokuratora zamiast nieudacznika Kamysza i niemote Bodnara?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane