Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szybko zleci, zobaczycie, a im bliżej końca tym ciekawsze będą performaance pajaca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W styczniu pogorszyły się notowania Andrzeja Dudy: jego prezydenturę źle ocenia blisko połowa Polaków (dokładnie 49 proc), zaś dobrze – 43 proc. badanych... Co myslicie o inteligencji polskiego narodu? Oni nie sa nawet swiadomi wlasnej glupoty...obrazaja sie kiedy nazywa sie ich "homo sapiens"...
W styczniu pogorszyły się notowania Andrzeja Dudy: jego prezydenturę źle ocenia blisko połowa Polaków (dokładnie 49 proc), zaś dobrze – 43 proc. badanych... Co myslicie o inteligencji polskiego narodu? Oni nie sa nawet swiadomi wlasnej glupoty...obrazaja sie kiedy nazywa sie ich "homo sapiens", to ten dumny narod "Prawdziwych Polakow"!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takie odliczanie mnie dobija. De**l szkodzi Polsce jak tylko może, a My mamy to tolerować jeszcze rok? Serio, aż tak jest potrzebny nowemu rządowi, że pozwalają rozgarniętemu inaczej nadal biegać na wolności?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Można o aktualizacje foto prosić, zawsze to będzie ryrocir lepiej wyglądać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Można o aktualizacje foto prosić, zawsze to będzie trochę lepiej wyglądać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane