Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy to dumny narod...z wlasnej glupoty, ktorej nawet nie sa swiadomi a przynajmniej polowa narodu, za rzadow PiSu wyrosly im skrzydla i mysla ze sa "orlami" na kolanach przed panem i plebanem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
OK... więc religia to kasacja muzgu i indoktrynacja ale promowanie w przedszkolach LGBT już nią nie jest tak?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie czepiam się błędów ortograficznych ale muzgu jest za ostro. Tak religia jest kasacją muzgu. 😅🤣😆😂 A dzieci są uczone tolerancji. Nie zrozumiesz. Poza tym porównujesz religię czyli boga z jakąś organizacją jeszcze homoseksualną. Sam nie wierzysz w boga
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@Krucabombastic - Myslisz ze Kaczynski i polowa sekty kosciola, chodzili do przedszkoli, gdzie promowano pe**lstwo?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zgadzam się. Jest jeszcze lewacka ideologia. ...i szczerze mówiąc nie wiem co gorsze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli religie stawiasz na równi z homoseksualistami. Jaka beka. Bo wy drzewołazy mówicie tak LGBT. Że to ideologia. Masakra jakaś. Trochę wam logika ucieka. No ale jak ktoś wierzy w boga. To jak z nim logicznie debatować???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
z dwojga złego to lepsza katolicka niewola niż abdula bomba... chociażby dlatego że na tacę daje kto głupi a nie w powietrzy lata ten co do roboty metrem jechał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
adaś, tępy to jest twój tok interpretowania słowa czytanego a lekceważenie innych, nieznanych sobie ludzi, jest typowe dla prostaków i dzieciaczków z pokolenia gimbazy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepszy ateizm. Ewolucja słyszałeś kiedyś??? Nauka?? Nie myl z teologią. Teologia to sci-fi. Biblia jak komiksy Marvela.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No nie wiem, moim zdaniem to raczej dążenie do skrajności w każdym aspekcie są niebezpieczne. Wszystkie stwory o dziwnych zaimkach wywodzą się z ateizmu, zresztą "ostatnie pokolenie" też raczej nie jest organizacją religijną. Każda idea może służyć szerzeniu głupoty, sam jestem agnostykiem, często...
No nie wiem, moim zdaniem to raczej dążenie do skrajności w każdym aspekcie są niebezpieczne. Wszystkie stwory o dziwnych zaimkach wywodzą się z ateizmu, zresztą "ostatnie pokolenie" też raczej nie jest organizacją religijną. Każda idea może służyć szerzeniu głupoty, sam jestem agnostykiem, często słyszałem i czytałem takie głupoty ze strony "wojujących ateistów" że wstyd mi było że mamy choćby częściowo zbieżne poglądy. Zresztą jeżdżenie wyłącznie po KK świadczy o małości i tchórzostwie głoszącego, odłamy Chrześcijaństwa, Islam czy Buddyzm mają równie mało sensu i okropieństwa na koncie, a
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja myślałem że to ten koleś z Dąbrowy górniczej. Ocknął się i ucieka.🫢😄😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardziej kasują lewicowe poglądy, a wręcz niwelują tkankę mózgową do zera.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane