Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Tak!!!! Zdecydowanie za mało obcięty budżet!!!!👍👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za mało! Szczególnie na kancelarię rezydenta! Koszt utrzymania jest DWUKROTNIE wyższy, niż rodziny królewskiej w GB. Te pieniądze mogą służyć biedakom utopionym przez wodę, a nie robić bizancjum tym ćwokom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do tych cięć należy dołożyć cięcia na ministrach i ich otoczce, bo trochę za dużo się ich namnożylo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dużo, fakt. Niestety trzeba posprzątać burdel po pisie, a do tego potrzeba ludzi. Pewnie potrwa to, do końca kadencji rządu, następny, raczej na pewno również nie pisowski, powinien być mniejszy. Jeśli nie będzie, sam się wku@@@wie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do sprzątania bierze się fachowców, bo tych trzeba dużo mniej niż patałachów z pamięcią wiewiórki. Jak Tusk chce sprzątać robiąc jeszcze większy rozpi.dziel? Możesz to wyjaśnić?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane