Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Zdrajcy pisowscy!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
antrenty 🌾 Wieśniak
1 rok temu

cieszcie się że wuc i jego macherzy zapomnieli o "ostatecznym rozwiązaniu" bo Pinokio znalazłby czas i pomocnika o ksywie "jenot" do zażegnięcia ognia w oświęcimskich spalarniach ...

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

O dwie płatne dz***i Putina. Jedna francuska, druga polska.

0

Zglos komentarz

Reklama