Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ja bym jeszcze dodał, że ten którego na 8 lat wpuściłeś, chciał się w twoim domu nieusuwalnie zagnieździć na wieki wieków, a ty docelowo miałeś nie mieć w domu nic do powiedzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a wy w kółko 8 lat i 8 lat , proste rachunki powiadają że oni zagnieżdzili się grubo , grubo wcześniej a wszyscy robili to co oni chcieli z krótką pauzą pod koniec I-go tysiąclecia , a poślizgnęli się bo ciut za ostrego pirueta kręcili obecnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wypiłeś tak czasem kartonu alkotubek i bredzisz:)? Dalsza część powinna brzmieć tak, pozbyłeś się dziada bo ktoś obiecał Ci to posprzątać, jednak już na początku narobił Ci na stół, pozbył się reszty darmozjadów bo nie było miejsca dla jego znajomych. Teraz wszyscy siedzą u Ciebie w domu, jedzą...
Nie wypiłeś tak czasem kartonu alkotubek i bredzisz:)? Dalsza część powinna brzmieć tak, pozbyłeś się dziada bo ktoś obiecał Ci to posprzątać, jednak już na początku narobił Ci na stół, pozbył się reszty darmozjadów bo nie było miejsca dla jego znajomych. Teraz wszyscy siedzą u Ciebie w domu, jedzą za darmo, sprzedają resztę co Ci zostało i zadłużają dalej i tak jeszcze przez kolejne 3 lata, aż stwierdzisz że poprzedni dziad był lepszy.. i tak w kółko już od 30 lat :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tępy polaczek. Pisowcy kradli na skalę przemysłową. Co trzeci ucieknie za granicę. Przed wymiarem sprawiedliwości
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co więcej ten obiad tez dostałeś. jedyne co ci może brakować to talibańskich bajek o wrogach ojczyzny chociaz teraz ich dopiero widać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane