Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Nie mieć żadnej litości tak , jak to sc****o nie miało!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Litości. A czy to katolickie śc****o i oprawca miał litość nad swoimi ofiarami?

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

ojoj.. a zero biega po ulicach i musi sie ukrywac pod czapeczka jak złodziej !! taka to kariera frajera polityka

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Nie rozumiem dlaczego chory człowiek nie może siedzić w pace...przecież tam też mają lekarzy

0

Zglos komentarz

Reklama