Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Kaczyński: Co drugi Polak jest mizernym pijaczyną, na prowincji piją wódkę i oglądają „pornosy”....a teraz nazywa ich "elyta"! To elektorat PiSu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty lumpie ruski !!!! Ty kanalio !!! Gnomie śmierdzący - nie zycze sobie , abyś gangusie o mnie tak mówił!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To śc****o nie jest niebezpieczne dla społeczeństwa,może trochę dla przyrody,-zatruwa ją swoją cuchnącą egzystencją,on jest niebezpieczny dla ośrodkowego układu nerwowego normalnego człowieka, w człowieku budzą się najgorsze instynkty.. putinowskie łajno już nawet inwektyw po polsku nie wypowie,mowi...
To śc****o nie jest niebezpieczne dla społeczeństwa,może trochę dla przyrody,-zatruwa ją swoją cuchnącą egzystencją,on jest niebezpieczny dla ośrodkowego układu nerwowego normalnego człowieka, w człowieku budzą się najgorsze instynkty.. putinowskie łajno już nawet inwektyw po polsku nie wypowie,mowi w języku swojego pana
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane