Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Konik - z drzewa koń na biegunach Zwykła zabawka mała huśtawka A rozkołysze rozbawi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do pierdla musi iść złodziej i oszust pisowski , co rozdawał nasza kase a nie na prezydenta startować!!!!! Sprawiedliwości zadamy i prawa a nie zeby oszusci i złodzieje pisowscy piastowali jakiekolwiek urzędy i cieszyli się wolnością pławiąc się w luksusach!!!!!!😤😤😤😤&...
Do pierdla musi iść złodziej i oszust pisowski , co rozdawał nasza kase a nie na prezydenta startować!!!!! Sprawiedliwości zadamy i prawa a nie zeby oszusci i złodzieje pisowscy piastowali jakiekolwiek urzędy i cieszyli się wolnością pławiąc się w luksusach!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że największe chamisko w tej partii jest bardzo dobrym pomysłem. Prostak, burak, bezczelny cham, z zaściankowym sposobem myślenia to strzał w dziesiątkę. Dobrym pomysłem jest to o tyle, że obecnie rządzący będą mieć znacznie ułatwione zadanie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane