Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Do momentu śmierci w 2005 r. w Polsce powstało ponad 230 posągów przedstawiających papieża-Polaka, w latach 2005–2009 wzniesiono kolejnych 300, a w kolejnych latach różne źródła podawały sumaryczną liczbę 700 lub 800 pomników. Masowe stawianie pomników papieża stało się obiektem krytyki wśród...
Do momentu śmierci w 2005 r. w Polsce powstało ponad 230 posągów przedstawiających papieża-Polaka, w latach 2005–2009 wzniesiono kolejnych 300, a w kolejnych latach różne źródła podawały sumaryczną liczbę 700 lub 800 pomników. Masowe stawianie pomników papieża stało się obiektem krytyki wśród opinii publicznej i często używa się wobec niego pejoratywnego określenia pomnikoza. Podkreśla się karykaturalność niektórych pomników (przez co zostały one charakterystycznie nazwane, np. papież-Yoda, papież-Syrena, papież-Godzilla), ich nadmierną liczbę, marne walory artystyczne i estetyczne, kicz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A pierwszego bałwana, przywiózł z Rzymu i dokonał samopoświęcenia sam Lolek. To jest odpał!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo owieczki zamiast czcić Boga którego ponoć wyznają, wolą sobie wybrać jakiegoś 'cielca' do wielbienia. Ale to nic nowego, bo już za czasów Mojżesza też tak ludziom odwaliło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na korzyść Stalina przemawia to, że nie ma dowodów na jego udział w pe****lskim procederze. Może i Stalin dzieci zabijał, ale ich nie gwałcił i nie torturował na krześle elektrycznym, jak zwykli czynić podwładni DzejPiTu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane