Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak dla mnie zaje.bisty kandydat. Przejrzysty i łatwy do zweryfikowania. Ten, który z podniesionym wysokim czołem uświadamia wszystkich, że jest nieukiem, ignorantem, homofobem (pewnie następny krypciarz), męską, ale bez przesady, odmianą modliszki i paciorkowca. Chce wprowadzić zamo**yzm katolicki...
Jak dla mnie zaje.bisty kandydat. Przejrzysty i łatwy do zweryfikowania. Ten, który z podniesionym wysokim czołem uświadamia wszystkich, że jest nieukiem, ignorantem, homofobem (pewnie następny krypciarz), męską, ale bez przesady, odmianą modliszki i paciorkowca. Chce wprowadzić zamo**yzm katolicki w kraju i się z tym nie kryje. Szacun. Tak klarownych kandydatów na urząd Prezydenta RP można sobie tylko wymodlić, a wiemy co modlitwy dają. Tym bardziej szacun. Po Trzaskowskim chooj wie czego można, opócz dobra dla kraju, się spodziewać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane