Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Cóż. Tak, jak pisałem. Po zmianie władzy u Hegemona, w Polsce prawdopodobnie TD wyjdzie z koalicji rządowej, albo nawet samo PSL. Powstanie rząd PIS lub rząd mniejszościowy PIS. Po tekstach jakie padły z ust polskich dziecinnych polityków w kierunku obecnego prezydenta elekta Trumpa, w zasadzie mo...
Cóż. Tak, jak pisałem. Po zmianie władzy u Hegemona, w Polsce prawdopodobnie TD wyjdzie z koalicji rządowej, albo nawet samo PSL. Powstanie rząd PIS lub rząd mniejszościowy PIS. Po tekstach jakie padły z ust polskich dziecinnych polityków w kierunku obecnego prezydenta elekta Trumpa, w zasadzie mogą sobie dać spokój z polityką. Są skończeni. Druga grupa mądrych inaczej pójdzie precz ze względu takie same id**tyczne i sprzeczne z polskim interesem teksty w stosunku do prezydenta drugiego atomowego mocarstwa i jego sąsiada. Sami się wdeptali w ziemię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty tępy polaczku. Pis nigdy nie wróci do władzy. Ty chyba lubisz sci-fi. W żyda z invitro też wierzysz??? Rząd PiS to powstanie na deptaku. W kryminale. Psychicznie chory pastuchu. Mało tego myślisz że Trump może coś w Polsce??? Polityk wyzwał Trumpa id**tę i musi kończyć karierę?? PiS miał najwięks...
Ty tępy polaczku. Pis nigdy nie wróci do władzy. Ty chyba lubisz sci-fi. W żyda z invitro też wierzysz??? Rząd PiS to powstanie na deptaku. W kryminale. Psychicznie chory pastuchu. Mało tego myślisz że Trump może coś w Polsce??? Polityk wyzwał Trumpa id**tę i musi kończyć karierę?? PiS miał największe poparcie w zakładach psychiatrycznych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"(...) mogą sobie dać spokój z polityką. Są skończeni" - a dlaczegóż to? Mógłbyś rozwinąć tą myśl tak genialną, że niezrozumiałą dla zwykłego zjadacza chleba?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bibi1212 - Już Ci pisałem. Wioska to nie kościółek i w niej prawacko-katolickich de**li nie znajdziesz. Przypomnę Ci twoje słowa za pól roku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane