Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Same kłamstwa i bezczelne manipulowanie społeczeństwem. Dlatego stacja ta powinna zostać zlikwidowana jak najszybciej – w trosce zarówno o wybory jak i przywrócenie rządów prawa. Medium PiS kłamie jak najęte od rana do wieczora i sieje nienawiść wzorem tego, co za rządów Kaczyńskiego działo si...
Same kłamstwa i bezczelne manipulowanie społeczeństwem. Dlatego stacja ta powinna zostać zlikwidowana jak najszybciej – w trosce zarówno o wybory jak i przywrócenie rządów prawa. Medium PiS kłamie jak najęte od rana do wieczora i sieje nienawiść wzorem tego, co za rządów Kaczyńskiego działo się w TVP. Nie mają żadnych hamulców, żadnych granic. Nie obowiązuje ich najwyraźniej polskie prawo. Tutaj nie można czekać na KRRiT – tu trzeba działań natychmiastowych z aresztem dla wydawców i właścicieli włącznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zamykać bo będzie wrzask, jak to Tusk tłamsi demokrację. Pozywać do sądu za kłamstwa domagając się zadośćuczynienia i sami pójdą z torbami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Koncesja może być cofnięta, jeżeli:1) rozpowszechnianie programu powoduje zagrożenie interesów kultury narodowej, bezpieczeństwa i obronności państwa lub narusza normy dobrego obyczaju; - Art. 38. - [Cofnięcie koncesji] - Radiofonia i telewizja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane