Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Temu Kaczorowi to nieźle się we łbie popier... popieprzyło. On uważa, że jak pisior powie "nie wyrażam zgody na pociągnięcie mnie do odpowiedzialności", to prokuratura i sądy mają go omijać szerokim łukiem. Za kogo on się kuźwa uważa. Za jakąś indyjską świętą krowę, której wyłącznie należy bić pokło...
Temu Kaczorowi to nieźle się we łbie popier... popieprzyło. On uważa, że jak pisior powie "nie wyrażam zgody na pociągnięcie mnie do odpowiedzialności", to prokuratura i sądy mają go omijać szerokim łukiem. Za kogo on się kuźwa uważa. Za jakąś indyjską świętą krowę, której wyłącznie należy bić pokłony?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W marketach można czasem spotkać wypindrzone paniusie drące się na kasjerki: "Czy ty wiesz, kim JA jestem?!", kiedy zabraknie im 50 groszy do naklejek, mające dokładnie takie samo spojrzenie na świat jak on.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja Obywatel RP, nie wyrażam zgody na niepociągnięcie Jarosława Rajmundowicza Kaczyńskiego do odpowiedzialności!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja nie wyrażam zgody na podatki, składkę zdrowotną i abonament RTV. Jesteśmy równi Panie Kaczyński? To byłem ja, obywatel niezależny!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brzmi to trochę jak opowiadanie "Obywatel, który się zawiesił" - Rafała Kosika
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jarek, załatwmy to tak - jak ci coś nie pasi to po lekcjach za szkołą, tylko masz być bez kumpli. Buahahaha żartowałem, zabierz ich wszystkich... buahahaha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane