Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ale za to Kapliczkowy i Tygrysek zaczynają konusowi włazić do d**y. Ciekawe jakie haki na nich mają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński GEY to najgorsze śc****o jakie się urodziło na ziemiach polskich. Kaczyński w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku w kiblu na dworcu centralnym lizał jaja kolegom. Kaczyński GEY śmierdzi moczem brudas. Kaczyński GEY nie potrafi butów do pary założyć. To chciałeś napisać???
Kaczyński GEY to najgorsze śc****o jakie się urodziło na ziemiach polskich. Kaczyński w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku w kiblu na dworcu centralnym lizał jaja kolegom. Kaczyński GEY śmierdzi moczem brudas. Kaczyński GEY nie potrafi butów do pary założyć. To chciałeś napisać???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ten człowiek godny szacunku, twierdzi i cieszy się z tego że dało mu w ryj 70 letnie jak to twierdzicie śc****o.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane