Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Bedę powtarzał do znudzenie - jeśli TV Republika podaje kłamstwa, pozywać ich za to wraz z żądaniem wysokiego zadośćuczynienia. Wtedy się oduczą kłamać (a może i pójdą z torbami - co daj Boże).

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Trzeba zabrać emerytury tym policjantom co palowali kobiety za rządów PISu!

0

Zglos komentarz

Reklama