Reklama
Reklama

Komentarze

3
Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Siewiera to cwaniak i śliski typ, zrobi wszystko żeby wspiąć się wyżej. Bardzo liczył, że zostanie namaszczony na "obywatelskiego" kandydata ale ludzi Dudy nikt w PiS nie traktuje poważnie.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jak tylko prezes wróci do władzy, to mu wybije z głowy katastrofę.

0

Zglos komentarz

W
wzt3 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie trzeba być szefem BBN żeby stwierdzić że PAD się kończy

0

Zglos komentarz

Reklama