Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

I taka grupę stworzył Don Kaczafi ., ale coś nie pyklo…….😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

A szkoda...Jeszcze jedna kadencja holoty PiSu i mieli byscie swieto narodowe...kazdego 10 w miesiacu, swieto K

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

10 kazdego miesiaca, to swieto Kaina i Abla. Bo nieszczescia w Polsce chodza parami!

0

Zglos komentarz

Reklama