Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Denerwuje mnie nieporadność rządu Tuska i koalicji, ale bajzel, jaki zrobił z prawa PiS, rozkradanie publicznych pieniędzy, propaganda w TVP gorsza niż za komuny, poniżanie grup zawodowych, które miały odwagę zaprotestować, czy wyhodowanie grup nierobów wyciągających ręce po pieniądze wypracowane pr...
Denerwuje mnie nieporadność rządu Tuska i koalicji, ale bajzel, jaki zrobił z prawa PiS, rozkradanie publicznych pieniędzy, propaganda w TVP gorsza niż za komuny, poniżanie grup zawodowych, które miały odwagę zaprotestować, czy wyhodowanie grup nierobów wyciągających ręce po pieniądze wypracowane przez innych wkurza mnie maksymalnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No pisowcy!!!! Wypierd…. Do waszego kamrata , tam powstaje Pisowski rząd na uchodźstwie oraz wasze panstwo Republika Bananowa - a i wezcie ze sobą czarna mafie - bo kogo bedziecie po łapach całować , No i jeszcze rezydenta , niech dalej wam siare robi - 😤😤😤😤
No pisowcy!!!! Wypierd…. Do waszego kamrata , tam powstaje Pisowski rząd na uchodźstwie oraz wasze panstwo Republika Bananowa - a i wezcie ze sobą czarna mafie - bo kogo bedziecie po łapach całować , No i jeszcze rezydenta , niech dalej wam siare robi - 😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane