Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takich bomb było więcej. Dokładnie rok temu, w styczniu 2024, prawy internet zawył i rozpisywał się o transporcie 400 migrantów, wysłanym z Niemiec na Śląsk. Transport nie dotarł do granicy, zniknął z radarów. Namierzyła go załoga stacji kosmicznej, kierowanej przez kmdr. Olgę Semeniuk na orbicie Hy...
Takich bomb było więcej. Dokładnie rok temu, w styczniu 2024, prawy internet zawył i rozpisywał się o transporcie 400 migrantów, wysłanym z Niemiec na Śląsk. Transport nie dotarł do granicy, zniknął z radarów. Namierzyła go załoga stacji kosmicznej, kierowanej przez kmdr. Olgę Semeniuk na orbicie Hyperiona. Przechwycono raport szpiega, z którego wynika, że migranci przejęli kontrolę nad transportem i udają się do klingońskiej przestrzeni kosmicznej. Planowana jest konwersja Klingonów na islam, a później wspólny atak na katolicką RP, poprzedzony bombardowaniem orbitalnym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zmirzgly , obleśny gnom z Żoliborza ma tak zryty beret z nienawiści , do rządzących , ze mu władze odebrali i teraz we łbie mu się przewraca!!!!!!!😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
United Survey pana Dumy, pisowskiego chlopca na posyłki takie daje newsy???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane