Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Obajtek jeszcze nie skonczyl...w pierdlu, bo karaluchy PiSu trudno wyplenic!

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
1 rok temu

Kraść?

0

Zglos komentarz

S
support300 😏 Szyderca
1 rok temu

Daniel Obajtek - "Jeszcze kur..a nie skończyłem je..na brudna pało" - Czyli historia o tym jak wsiór ze wsi został prezesem Orelenu i sprzedał Putinowi Lotos za grosze.

0

Zglos komentarz

Reklama