Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
kubh 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Coś tym pisidzielckom kiepsko szło z koleją...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

Ale jak Nawrocki obniży cenę prądu o 30% to i podróż koleją będzie tańsza...haha

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Osiągnięcia de**la wszystkich de**li porażają. Dmuchanie kraba i szybki długopis 24h/dobę.

0

Zglos komentarz

Reklama