Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Już niedługo powinna nastąpić delegalizacja zorganizowanej grupy przestępczej PiS- u!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘a jej członkowie mam nadzieje będą siedziec - No i cały majątek mafijni - prywatny będzie skonfiskowany!!!!! Już niedługo !!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo, podobnie jak ich reprezentanci. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjo...
Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo, podobnie jak ich reprezentanci. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane