Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4U nich czcza gadania,ma się dobrze,mówią to co tumany chcą usłyszeć,populiści putinowcy sprzedajne śc****a pis i konfederacja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wbrew powszechnej opinii "pisowskich ekspertów od uzbrojenia", amunicja nie rośnie w polu, jak ziemniaki - oczywiście, że trzeba odbudować/unowocześnić zakłady ją produkujące, szczególnie po tym, co robił poprzedni rząd...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wbrew powszechnej opinii "pisowskich i konfederuskich ekspertów od uzbrojenia", amunicja nie rośnie w polu, jak ziemniaki - oczywiście, że trzeba odbudować/unowocześnić zakłady ją produkujące, szczególnie po tym, co robił poprzedni rząd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
taaa, na wojnę z zombie i z wampirami mamy idealne wyposażenie. niestety z innymi typami sił zbrojnych może być problem, bo czołgi jak na złość, nie rozsypują się po pokropieniu wodą święconą i drony też jakimś dziwnym trafem są na nią odporne ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli ocenia tak wysoko, to jestem pod wrażeniem. Liczyłem, że starczy na dzień - dwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane