Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To jest i syndrom Delbrucka i mitomania i psycho i socjopatia,to są ogólnie w pisie chorzy ludzie pewnie większość nie zdiagnozowana ,z wieloma definicjami słownika psychiatrii,żałosne jest to że takie osobniki jak pucia czy mentzen chce decydować o losach , o dobrostanie ,o gospodarce,o przyszło...
To jest i syndrom Delbrucka i mitomania i psycho i socjopatia,to są ogólnie w pisie chorzy ludzie pewnie większość nie zdiagnozowana ,z wieloma definicjami słownika psychiatrii,żałosne jest to że takie osobniki jak pucia czy mentzen chce decydować o losach , o dobrostanie ,o gospodarce,o przyszłości kraju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale to raczej przypadłość każdego prawaka. Ten osobnik niczym się w tym względzie nie wyróżnia pośród swoich de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane