Reklama
Reklama

Komentarze

1
R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

A czy w pisie jest chociaż jeden w miarę normalny homo,bo na pewno nie sapiens*dnosi się wrażenie że oni rywalizują miedzy sobą w głupocie

0

Zglos komentarz

Reklama