Reklama
Jeśli się trochę zmęczyć i pomyśleć, to granice są na zewnątrz terytorium.

Jeśli się trochę zmęczyć i pomyśleć, to granice są na zewnątrz terytorium.

przez FED0RA — 1 rok temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Dla wyznawców oszczanego dziada Rosja jest wzorcem. Wyznawcy oszczanego dziada i Rosjanie nie potrafią żyć bez pana, pana miski i pana smyczy. Ta sama mentalność, ta sama życiowa bezradność, nie zaradność, całkowity brak samodzielnego myślenia i analizy otaczającej rzeczywistości.

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Sponsora się nie krytykuje!

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Przecież to jest proste do skumania - pis to ruska agentura i w związku z tym działają na korzyść swojego chlebodawcy.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Z tą wschodnia i tak nic nie robią. Ukraincow dale się wpuszcza, lewica dalej pier...i że tych z granicy białoruskiej trzeba wpuścić i tak w kolo Macieju

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
1 rok temu

Tak jak u ruskich, najważniejsza jest propaganda

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

A czym sie rozni Eurokolchoz od ZSRR? Ta sama propaganda te same klamstwa.

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
1 rok temu

O to właśnie chodzi, ludziom trzeba wciskać ciemnotę

0

Zglos komentarz

S

A widzisz ty lepiej sobie przypomnij kto lobbował za resetem z Moskwą

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jarosław Kaczyński w 2006 roku.

0

Zglos komentarz

Reklama