Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
gladius11712 😏 Szyderca
1 rok temu

Ludzie i tak mają to w du**e bo na kosciol dawaja 🤣🤣

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

O!!!! Czyli o takie przybliżone kwoty MUSI zasilić się budżet państwa po wyborach , jak pojda złodzieje dp pierdla i ich rodzinny majątek , zgodnie z tozszerzona konfiskata przepadnie!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏&#128...

O!!!! Czyli o takie przybliżone kwoty MUSI zasilić się budżet państwa po wyborach , jak pojda złodzieje dp pierdla i ich rodzinny majątek , zgodnie z tozszerzona konfiskata przepadnie!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

tak naprawdę to kradli : Bierut z Gomułką , Jaruzelski z Rakowskim i Gierek z Gierkową co jeżdziła do paryskich fryzjerów w każdą sobotę ...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Polaczki zlodzieje zawsze kradli, to polski sport narodowy katolikow, ale nigdy na skale przemyslowa miliardy, jak zlodzieje Mafii PiSu Kaczynskiego!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi! Polaczki analfabeci popierali PiS i Du*pe, dwa razy do wladzy, ten "zelazny" elektorat ze szpitali psychiatrycznych i DPDow, PiSu Mafii Kaczynskiego, starych komuchow, teraz katoli JPII!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Gdyby nie glupota zacofanego narodu analfabetow, nie bylo by PiSu, Rydzyka, sekty kosciola i Konfederosji...a Polska byla by cywilizowanym, europejskim narodem, jak inne!

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

jedno jest pewne ! morawer nie fiknie ,żeby się tak ickowa z nim nie rowiodła :)

0

Zglos komentarz

Reklama