Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Hmm, a mogę być sceptyczny? Bo na moje perskie, to albo spi...ą za granicę, gdzieś, gdzie się ich nie sięgnie, albo w jakiś inny sposób się wywiną. Ja mam tylko pytanie: ilu z pisowskich tuzów siedzi, choćby tylko w areszcie, ilu postawiono zarzuty, i najważniejsze, ilu z tych złodziei dotknęła konf...
Hmm, a mogę być sceptyczny? Bo na moje perskie, to albo spi...ą za granicę, gdzieś, gdzie się ich nie sięgnie, albo w jakiś inny sposób się wywiną. Ja mam tylko pytanie: ilu z pisowskich tuzów siedzi, choćby tylko w areszcie, ilu postawiono zarzuty, i najważniejsze, ilu z tych złodziei dotknęła konfiskata rozszerzona. Odpowiedź? Żadnego. Dlatego wybaczcie, nie wierze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co sie odwlecze, to nie uciecze...kiedy de**l Kaczynskiego, ich nie ulaskawi...Nawrocki i Mentzen to ostatni ratunek, zlodziei oszustow i drobnych cwaniaczkow Mafii PiSu Kaczynskiego!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Otworze najdroższego szampana na jakiego mnie będzie stać, z hukiem, jak już wszystkie te g**jki wylądują tam gdzie ich miejsce - w pierdlu. Ale jak na razie, to się na to nie zanosi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane