Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znam poglądy Jacka Hogi i się z nimi nie zgadzam. Mimo to spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytanie. Hoga uważa, że na świecie liczą się trzy tzw. "metropolie". Są to USA, Niemcy i Rosja. W Polsce mamy silną opcję amerykańską i silną opcje niemiecką. Hoga uważa, że w Polsce powinny istnieć stronnictwa...
Znam poglądy Jacka Hogi i się z nimi nie zgadzam. Mimo to spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytanie. Hoga uważa, że na świecie liczą się trzy tzw. "metropolie". Są to USA, Niemcy i Rosja. W Polsce mamy silną opcję amerykańską i silną opcje niemiecką. Hoga uważa, że w Polsce powinny istnieć stronnictwa każdej z tych metropolii. Według niego dawałoby Polsce szersze możliwości do „uzyskania niezależności” przez umiejętne wykorzystanie mocnych stron każdej z nich. Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: Tak, według Hogi brak opcji niemieckiej byłby tragedią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe ile jeszcze takich przygłupów z kofederosji poznamy do wyborów :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Otóż mamy opcję rosyjską to jes pis ze szpiegami Kaczyńskim i Macierewiczem. I to faktycznie jest tragedia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane