Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Kraj, który pamięta lata rozbiorów, PRL-u i kaczyzmu, nie podniesie ręki na siebie po raz kolejny. Bo Nawrocki pachnie źle. Pachnie Putinem. Pachnie Polexitem. Pachnie katastrofą. Pachnie dealami pod stołem, pachnie kliką, pachnie bezwstydnym cynizmem tych, którzy myślą, że władza to tylko kwestia o...
Kraj, który pamięta lata rozbiorów, PRL-u i kaczyzmu, nie podniesie ręki na siebie po raz kolejny. Bo Nawrocki pachnie źle. Pachnie Putinem. Pachnie Polexitem. Pachnie katastrofą. Pachnie dealami pod stołem, pachnie kliką, pachnie bezwstydnym cynizmem tych, którzy myślą, że władza to tylko kwestia odpowiedniej kampanii i wystarczająco grubej koperty dla doradców. Ale Polska to nie jest państwo z tektury, które da się kupić kilkoma billboardami. To nie jest naród, który da się nabrać na uśmiech pod krawatem i pobożne hasła, za którymi czai się polityczna gangsterka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do trzech razy sztuka...jednej Du*py wystarczy dwa razy...Czas na godnego reprezentanta narodu na swiecie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja sugeruję nie lekceważyć zagadnienia. Komorowski też kiedyś był pewny wygranej i...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane