Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Nawrocki jako kibol to już w ogóle powinien wiedzieć co to znaczy stracić flagę i barwy ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tacy patrioci z prawaków. Gdy tylko kamery gasną to flagi do śmietnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak mają się opowieści Brauna podczas tej debaty o robieniu interesów z kacapami? I jak ma się potwierdzenie Korei o przystąpieniu do wojny po stronie tychże kacapów? Może mi trampek wyjaśnić lub jego prawaccy klakierzy, jak, kiedy i gdzie to Ukraina napadła na Koreę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pawłowicz flagę Unii traktuje jak szmatę, Nawrocki flagę Polski traktuje jak śm**ć . wstyd, do kamer Polska , Polska, Polska a poza kamerami flaga sz***ą .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nowogrodzki tak spieprzał po debacie, że flagę porzucił, za to mikrofon zapiedrolił.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kermita*s - Dla prawdziwego prawaka, mikrofon ma większą wartość od jakieś flagi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane