Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Co innego potępiać politykę Izraela a co innego nienawidzić wszystkich Żydów i insynuować holokaust2. Tak samo w Rosji. Co innego gdy się krytykuje Putina jego ludzi i jego rządy. A co innego mówić ze każdy Rusek to morderca. Po czym np. wchodzic do biedry i niszczyć pierogi ruskie. Albo w sejmie te...
Co innego potępiać politykę Izraela a co innego nienawidzić wszystkich Żydów i insynuować holokaust2. Tak samo w Rosji. Co innego gdy się krytykuje Putina jego ludzi i jego rządy. A co innego mówić ze każdy Rusek to morderca. Po czym np. wchodzic do biedry i niszczyć pierogi ruskie. Albo w sejmie też mają restaracje pewnie podają tam pierogi ruskie. Gdzie braun? Ale chwila co mają pierogi ruskie do putina. Co ma Benjamin Nataniachu do chanuki? Ten nataniachu to nie jest ortodoksyjny żyd bo nie ma pejsów! On tylko udaje żyda tak jak jarek katola.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co innego potępiać politykę Izraela a co innego nienawidzić wszystkich Żydów i insynuować holokaust2. Tak samo w Rosji. Co innego gdy się krytykuje Putina jego ludzi i jego rządy. A co innego mówić ze każdy Rusek to morderca. Po czym np. wchodzic do biedry i niszczyć pierogi ruskie. Albo w sejmie te...
Co innego potępiać politykę Izraela a co innego nienawidzić wszystkich Żydów i insynuować holokaust2. Tak samo w Rosji. Co innego gdy się krytykuje Putina jego ludzi i jego rządy. A co innego mówić ze każdy Rusek to morderca. Po czym np. wchodzic do biedry i niszczyć pierogi ruskie. Albo w sejmie też mają restaracje pewnie podają tam pierogi ruskie. Gdzie braun? Ale chwila co mają pierogi ruskie do putina. Co ma Benjamin Nataniachu do chanuki? Ten nataniachu to nie jest ortodoksyjny żyd bo nie ma pejsów! On tylko udaje żyda tak jak Braun katola.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tego co pani pisze by być "normalną kobietą", trzeba być feministką,raczej coś się pani pomieszało. Duża grupa ludzi nie dba o to,czy to sie podoba kościołowi katolickiemu , czy nie. Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wzt377 - To zależy od punktu widzenia. Dla ciebie ksiądz pe****l to fajny człowiek!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane