Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Morawieccy chociaż kupowali, wprawdzie po okazyjnych cenach ,ale zawsze coś płacili. Nawrocki to zwyczajna hiena .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I to cos mialoby byc prezydentem,ale chyba wlasnie o to chodzi dziadowi,chce miec po swojej stronie raszple rozmodlone i nieswiadome rzeczywistosci,a z drugiej strony zadymierzy bandytow bezkarnych,bo majacych ,,swojego” w palacu,rownie nieswiadomych bo zdegenerowanch.To alfonsidlo to pospolit...
I to cos mialoby byc prezydentem,ale chyba wlasnie o to chodzi dziadowi,chce miec po swojej stronie raszple rozmodlone i nieswiadome rzeczywistosci,a z drugiej strony zadymierzy bandytow bezkarnych,bo majacych ,,swojego” w palacu,rownie nieswiadomych bo zdegenerowanch.To alfonsidlo to pospolity patus,wystarczy przeanalizowac to co juz ujrzalo swiatlo dzienne. Zrobilby z Polski Haiti gdzie zamiast samorzadow rzadzilyby gangi,kartele narkotykowe i inni rycerze jezusa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W normalnym państwie z działającym systemem sprawiedliwości, bokser musiałby zwrócić koszty poniesione przez miasto, plus odsetki, plus kara za niewywiązanie się z umowy, plus utrata mieszkania na rzecz miasta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane