Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fałszowali dokumentację samotnych pacjentów, by ich ubezwłasnowolnić. Niszczyli ich gospodarstwa pod ich nieobecność, by straciły wartość i z modlitwą do boga, Chrystusa i jego mamusi na ustach przejmowali cały dorobek swoich ofiar. I nikt nie siedzi! Każdy sąd, każdy sędzia pokazuje, że żyć uczciwi...
Fałszowali dokumentację samotnych pacjentów, by ich ubezwłasnowolnić. Niszczyli ich gospodarstwa pod ich nieobecność, by straciły wartość i z modlitwą do boga, Chrystusa i jego mamusi na ustach przejmowali cały dorobek swoich ofiar. I nikt nie siedzi! Każdy sąd, każdy sędzia pokazuje, że żyć uczciwie w Polsce nie warto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak długo można oczekiwać na proces. Nowa władza zbytnio się nie spieszy,ciekawe dlaczego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane