Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Najlepszy do tego by był "król europy" bo jego nikt nie ogra. Widzieliście jak go potraktowali w Kijowie, nawet w pociągu z nimi nie jechał ha,ha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Snickers45 wierny kundelek tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA. Za 23 dni będziesz pisał im****lu o sfałszowanych wyborach. Nie bój się do końca roku. Gó**o zwane p**sem zostanie zdelegalizowane. A jego członkowie w większości podejrzewam że zaczną uciekać. To Białoruś to Węgry...
Snickers45 wierny kundelek tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA. Za 23 dni będziesz pisał im****lu o sfałszowanych wyborach. Nie bój się do końca roku. Gó**o zwane p**sem zostanie zdelegalizowane. A jego członkowie w większości podejrzewam że zaczną uciekać. To Białoruś to Węgry a część bezpośrednio do Moskwy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczekaj sobie ile chcesz,tylko to ci zostało śm***iu bez honoru🤭
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raczej ten psychicznie chory im****l. Wstyd że ten niedorozwój jest Polakiem. Poza tym Grzegorz Braun ma zdjęcia z Pułkownikiem FSB. To ci nie przeszkadza?? On jest ruskim łachem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane