Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jakby na to nie spojrzeć, to Patikoti dopięła swego. Była dziewczyną, jest żoną mafioza z jednej z największych zorganizowanych grup przestępczych w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Davitt sugerujesz, że i bandycie batyrowi się uda? I to będzie autorytet na salonach świata? Budynia olewali, nawet jego własny obóz i będzie zamiatał ulice po zakończonej kadencji, bo nikt go nie chce, a on nie umiał się usamodzielnić. To tego w ogóle będą traktować gorzej, niż Orbana?
Czy Davitt sugerujesz, że i bandycie batyrowi się uda? I to będzie autorytet na salonach świata? Budynia olewali, nawet jego własny obóz i będzie zamiatał ulice po zakończonej kadencji, bo nikt go nie chce, a on nie umiał się usamodzielnić. To tego w ogóle będą traktować gorzej, niż Orbana?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety mam coraz większe obawy. Sam Nawrocki u swoich putinowskich przyjaciół będzie się czuł jak u siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane