Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Po co bić? Kandydat Nawrocki zna sposoby jak wykorzystać kobiety. Pobita, to mniej kasy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Patologicznej czesci ,,kobiet” to pasuje,przywykly,to tzw syndrom sztokholmski,inna czesc ,,kobiet” to pracownice alfonsa,a kolejne beda przehandlowane do strategicznego partnera ze wschodu na ucieche kacapskich oligarchow,moze jakis handel wymienny,np jakas corcia gorala czy innego piso...
Patologicznej czesci ,,kobiet” to pasuje,przywykly,to tzw syndrom sztokholmski,inna czesc ,,kobiet” to pracownice alfonsa,a kolejne beda przehandlowane do strategicznego partnera ze wschodu na ucieche kacapskich oligarchow,moze jakis handel wymienny,np jakas corcia gorala czy innego pisowskiego kmiota za matrioszki putina
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane