Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Znowu te liczby wyssane z palca? Ile można? I znowu nieistniejąca Karolina Gorczycka 🤣😂 Wy naprawdę macie wyborców Rafała za de**li?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PRAWILNI NIE GŁOSUJĄ NA KANDYDATA WYSTAWIONEGO PRZEZ TĘCZOWEGO JARUSIA KACZYŃSKIEGO ALIAS PE**ŁEK TYSIĄCLECIA. TO TEN W DWÓCH RÓŻNYCH BUTACH, ŚMIERDZĄCY MOCZEM. KOJARZYSZ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fajne komentarze piszesz. Szkoda, że nie na temat. Caps lock ci się wcisnął i nie potrafisz wyłączyć? 😂🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ZDANIE PSEUDO PRAWILNEGO PASTUCHA MAM W DU**E. POGADAMY ZA TYDZIEŃ. JAK ĆPUNO ZŁODZIEJO ALFONS PRZEGRA WYBORY. ZACZNĄ UCIEKAĆ ZA GRANICĘ P**S SZCZURY
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Troszkę poniosło z tą frekwencja.. ale i tak republice i miljardowi ludzi na marszu nowogrockigo ćpunka nie dorownasz🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane