Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież kiedyś wywiadzie sam przyznał, że jego "wizja" warta jest poświęcenia gospodarki. Czyli dla swoich chorych "wizji" gotów jest nawet rozpierdzielić kraj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale wychodzi na to, że mamy na tyle głupie społeczeństwo, że ponad połowa nigdy tego nie zrozumie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mamy głupie społeczeństwo, skoro ktoś jeszcze wierzy Trzaskowskiemu albo Tuskowi. Je**ć was
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz tupet tygrys , kłamstwa i puste obietnice a pamiętasz kto opowiadał bajki o stu paru konkretach i paliwie po 5 19, nie był to ten mały szczoch . Manipulacje i zastraszanie też są atutem twojego guru D.T. wstawiasz coś takiego myśląc , że ludzie już zapomnieli co było półtora roku temu
Masz tupet tygrys , kłamstwa i puste obietnice a pamiętasz kto opowiadał bajki o stu paru konkretach i paliwie po 5 19, nie był to ten mały szczoch . Manipulacje i zastraszanie też są atutem twojego guru D.T. wstawiasz coś takiego myśląc , że ludzie już zapomnieli co było półtora roku temu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nigdy go nie interesowało dobro Polski i Polaków, co stwierdził już jego ojciec. Ten karzeł zawsze grał na siebie i to już się nie zmieni. W myśl zasady "po nim choćby potop". Stąd z utęsknieniem czekam na dzień w którym się dowiem, że ta największa menda 3RP zamknęła oczy raz na zawsze.
Nigdy go nie interesowało dobro Polski i Polaków, co stwierdził już jego ojciec. Ten karzeł zawsze grał na siebie i to już się nie zmieni. W myśl zasady "po nim choćby potop". Stąd z utęsknieniem czekam na dzień w którym się dowiem, że ta największa menda 3RP zamknęła oczy raz na zawsze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Patrząc po twoim jadzie do innych ludzi myślę że wielu z twojego otoczenia myśli podobnie o tobie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z pewnością celem innych polityków jest dostatek obywateli, ale ty głupi jesteś 🤦
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane