Reklama
PiS ogłosił że w nocy wygra Nawrocki. Co o tym sądzicie ?

PiS ogłosił że w nocy wygra Nawrocki. Co o tym sądzicie ?

przez AQQQ62 — 1 rok temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Już są podstawowe wyliczenia z rachunku prawdopodobieństwa, że w niektóry obwodach wyborczych, różnice obliczeń wynoszą od 500% do 700% w stosunku do rzeczywistości. To się nazywa cud, jak niepokalane poczęcie.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Królik. Jak PO wygrywało druga kadencję to kaczka też piszczał ze wybory sfałszowano, jak Komorowski wygrał też tak krzyczał. A teraz tak samo piszczą i fanatycy polityczni KO co potrafią obrażać 7 letnie dziecko tylko

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Moze czas zeby komisja Czarnka to sprawdzila...bo to smierdzi na odleglosc, jak rezultat wyborow!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Te sondaże się nie mylą zbyt często. Nawet Eksit Pol robiony przez telewizje Republika wstazał wygraną Trzaskowskeigo prawaki.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

No wyglada na to , ze w systemie przesyłania danych PiS-ie maja ,, swoich ludzi,,!!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Czekałem tylko na info od pelikanow że wybory sfałszowano

0

Zglos komentarz

G
glauthor 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Bo widzisz...w PiSiorLandzie wszyscy mają iskrę bożą, obajtek mnoży rodzinny majątek, a batyr jasnowidzi. Skoro z de**lem im przeszło to grzech bylo teraz odpuścić. Santo subito się zrobi byle szybko zeszli.

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
1 rok temu

krak0805 Systemy przesyłają to co się do nich wklepie, czarne jest czarne, białe jest białe, 1=1, 0=0 Raczej przyjrzałbym się tym co wprowadzali dane.

0

Zglos komentarz

Reklama