Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

A kto ma ocenić ważność wyborów PISowski Trybunał Konstytucyjny z Komuchem i babą tak nienazartą ze musi zreć nawet w kościele to znaczy miejscu równie świętym Sejmie!

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
1 rok temu

Już nie szukajcie dziury w całym. Alfons przejął głosy Menzena, Brauna i nawet część wyborców, którzy nie głosowali na prawicę w I turze. Problemem jest głupie, niewyedukowane i naiwne społeczeństwo.

0

Zglos komentarz

M
MrQ_pl 😏 Szyderca
1 rok temu

Davit, jakie qrwa przejecie glosow.braun 6%, mentzen 14, a i tak nie wszyscy zaglosowali na gangusa. Statystycznie nic sie nie klei. Masz racje- mohery i analfabeci wciaz zyja! Analfabeci to tez ci, ktorzy potrafia czytac, ogladaja tv, ale nie kojarza faktow i nie potrafia wyciagnac wnioskow. Po...

Davit, jakie qrwa przejecie glosow.braun 6%, mentzen 14, a i tak nie wszyscy zaglosowali na gangusa. Statystycznie nic sie nie klei. Masz racje- mohery i analfabeci wciaz zyja! Analfabeci to tez ci, ktorzy potrafia czytac, ogladaja tv, ale nie kojarza faktow i nie potrafia wyciagnac wnioskow. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

Reklama