Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A kto ma ocenić ważność wyborów PISowski Trybunał Konstytucyjny z Komuchem i babą tak nienazartą ze musi zreć nawet w kościele to znaczy miejscu równie świętym Sejmie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już nie szukajcie dziury w całym. Alfons przejął głosy Menzena, Brauna i nawet część wyborców, którzy nie głosowali na prawicę w I turze. Problemem jest głupie, niewyedukowane i naiwne społeczeństwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Davit, jakie qrwa przejecie glosow.braun 6%, mentzen 14, a i tak nie wszyscy zaglosowali na gangusa. Statystycznie nic sie nie klei. Masz racje- mohery i analfabeci wciaz zyja! Analfabeci to tez ci, ktorzy potrafia czytac, ogladaja tv, ale nie kojarza faktow i nie potrafia wyciagnac wnioskow. Po...
Davit, jakie qrwa przejecie glosow.braun 6%, mentzen 14, a i tak nie wszyscy zaglosowali na gangusa. Statystycznie nic sie nie klei. Masz racje- mohery i analfabeci wciaz zyja! Analfabeci to tez ci, ktorzy potrafia czytac, ogladaja tv, ale nie kojarza faktow i nie potrafia wyciagnac wnioskow. Pozdrawiam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane