Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2He he. KO przy wladzy i pozwolili sfalszowac wybory na swoja niekorzysc. Szczyt nieudolnosci. Pomysl troche i przestan wymyslac. Swoja droga to Kaczynski wylansowal juz 3 prezydenta wciagu 20 lat. Albo on taki strateg. albo jego przeciwnikami jest banda nieudacznikow. Zaluj. ze stoi po drugiej stron...
He he. KO przy wladzy i pozwolili sfalszowac wybory na swoja niekorzysc. Szczyt nieudolnosci. Pomysl troche i przestan wymyslac. Swoja droga to Kaczynski wylansowal juz 3 prezydenta wciagu 20 lat. Albo on taki strateg. albo jego przeciwnikami jest banda nieudacznikow. Zaluj. ze stoi po drugiej stronie barykady. Mysle. ze nawet z Trzaskowskiego zrobilby prezydenta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli potwierdzasz, że póki przy władzy był PiS to fałszował wszystkie wybory na swoją korzyść i to była "udolność".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz problem ze zrozumieniem tekstu? Potwierdzam, że Kaczynski wygrywa wszystke wybory prezydenckie i gdyby w 2010 sam nie startował to też by je wygrał. A ty ze swoją teoria spiskową jesteś komiczny. Nawet już mnie nie ciekawi z jakiego psychiatryka nadajesz. Pozwalają wam tam na internet?
Masz problem ze zrozumieniem tekstu? Potwierdzam, że Kaczynski wygrywa wszystke wybory prezydenckie i gdyby w 2010 sam nie startował to też by je wygrał. A ty ze swoją teoria spiskową jesteś komiczny. Nawet już mnie nie ciekawi z jakiego psychiatryka nadajesz. Pozwalają wam tam na internet?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane