Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
1 rok temu

Wisi mi to i powiewa uraz leję na to po całości. Zrobię wszystko by ten kraj zszedł na psy i żeby Było zatrzęsienie imigrantów z Afryki, Francji i Niemczech.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Siędzący_na_drzewie59755 - Wróć się do szkoły podstawowej. A, cha przy g**ju jest ci nie potrzebna.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Coraz wiekszy smrod...jak w bananowych republikach! Nie wstyd Wam Polacy?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

A kto odpowiada za to? Pis co nie rządzi od 2 lat czy koalicja?. Pelikany piszczą bo Rafałek znowu przegrał z jakims kr***nem

0

Zglos komentarz

S
sapcie 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Ja bym zapytał raczej kto im za to zapłacił albo co im za to obiecano

0

Zglos komentarz

Reklama