Reklama
Te taśmy mają za zadanie przykryć fałszerstwo wyborów

Te taśmy mają za zadanie przykryć fałszerstwo wyborów

przez Admin — 1 rok temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
Z
ZeigeistHisStory 🏹 Łowca
1 rok temu

Niektórzy mogli się zdziwić, że są "zj***mi", a ich miejscowości to "s**t".

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Lepiej być brudnymi pałami, czy okradać starszych panów z mieszkania? Czy może udawać, że ma się syndrom tourette?a? I być pierwszym cudownie uzdrowionym. Porównajcie te taśmy, z morawieckim, obajtkiem, czy romanowskim. Jakieś wnioski? Porównania? Odniesienia? Mógł wzorem prawactwa powiedzieć, że sp...

Lepiej być brudnymi pałami, czy okradać starszych panów z mieszkania? Czy może udawać, że ma się syndrom tourette?a? I być pierwszym cudownie uzdrowionym. Porównajcie te taśmy, z morawieckim, obajtkiem, czy romanowskim. Jakieś wnioski? Porównania? Odniesienia? Mógł wzorem prawactwa powiedzieć, że specjalnie tak mówił, bo wiedział, że jest przez szmaciarzy podsłuchiwany, ale tak nie robi, bo nie jest PiSdzielcem.

0

Zglos komentarz

M
1 rok temu

Okrradanie starszych panow jak piszesz to może być renta dozywotnia różne instytucjie się tym zajmują . Jeśli porównamy taśmy wniosek nasuwa się sam iż jedni i drudzy mają nas głęboko w 4 literach

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Czekaj że kim jest Tusk? Morawiecki to od rudego się uczył

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

A slyszales jak Tusk sie wyraza o swoich wyborcach?

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
1 rok temu

Jak? Ciemny lud to wiem kto, a co Tusk powiedział?

0

Zglos komentarz

W
1 rok temu

Za bardzo sie skupiacie na dwoch partiach. Chcecie zeby bylo dobrze przestancie na nie glosowac

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
1 rok temu

Musi pojawić się rozsądna alternatywa. Sorry, ale Konfederacja to dla mnie jeszcze większe zło niż PiS.

0

Zglos komentarz

M
1 rok temu

Skoro nie zależy ci na gospodarce, tylko na regularnym jej sabotowaniu, a pis za mało sabotował, to masz przecież zandberga i resztę. To przecież jest rozsądna alternatywa do zakazu aborcji i tym podobnych. Gospodarczo to to samo, socjalizm i upadek powszechny, ale co tam.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
1 rok temu

Problem w tym, że nie ma alternatywy. Lewica tylko gada o równości, ale i tak w tym kierunku nic nie robi. PSL pójdzie z każdym, byle przy korycie. Konfederacja jest jeszcze bardziej radykalna i "kościółkowa" niż PiS. A jakie jest PO i PiS nikomu tłumaczyć raczej nie trzeba.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
1 rok temu

Będzie gorzej, bo nawet jeśli powstaną nowe partie z wielkimi ideami to po tym co zrobiła Nowoczesna i Kukiz 15 nikt nie będzie im wierzył. Czekają nas dekady pod rządami populistów, zlodziei i oszustów.

0

Zglos komentarz

Reklama