Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Jak już iść po całości to ja bym był za przeliczeniem głosów z 1 i 2 tury do tego bym sprawdził legalność kampani bo z tego co mi wiadomo w polskiej konstytucji nie ma czegoś takiego jak pre kampania w którą prowadzili Trzaskowski ,Mentzen ,Nawrocki i Hoojownia jestem też za sprawdzeniem kto sponsor...
Jak już iść po całości to ja bym był za przeliczeniem głosów z 1 i 2 tury do tego bym sprawdził legalność kampani bo z tego co mi wiadomo w polskiej konstytucji nie ma czegoś takiego jak pre kampania w którą prowadzili Trzaskowski ,Mentzen ,Nawrocki i Hoojownia jestem też za sprawdzeniem kto sponsorował te kampanię oraz dlaczego wszyscy kandydaci nie byli wpuszczani na debaty - te całe wybory to wielka kpina z demokracji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane