Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
1 rok temu

Jak już iść po całości to ja bym był za przeliczeniem głosów z 1 i 2 tury do tego bym sprawdził legalność kampani bo z tego co mi wiadomo w polskiej konstytucji nie ma czegoś takiego jak pre kampania w którą prowadzili Trzaskowski ,Mentzen ,Nawrocki i Hoojownia jestem też za sprawdzeniem kto sponsor...

Jak już iść po całości to ja bym był za przeliczeniem głosów z 1 i 2 tury do tego bym sprawdził legalność kampani bo z tego co mi wiadomo w polskiej konstytucji nie ma czegoś takiego jak pre kampania w którą prowadzili Trzaskowski ,Mentzen ,Nawrocki i Hoojownia jestem też za sprawdzeniem kto sponsorował te kampanię oraz dlaczego wszyscy kandydaci nie byli wpuszczani na debaty - te całe wybory to wielka kpina z demokracji

0

Zglos komentarz

Reklama