Brałem udział tylko w dżentelmeńskich ustawkach
przez
szatano999
— 1 rok temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko przypominam że Donald Tusk był w młodości "kibolem" i "szefem szalikowców Lechii Gdańsk". - Brał udział w zadymach po meczach wyjazdowych tego klubu w Bydgoszczy i Olsztynie
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane