Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Prawacki skowyt nienawiści. Jak te prawaki nienawidzą innych Polaków co na ich socjal robią? Jakby nie my to byście byli biedni. A my głupi cieżko pracowaliśmy budowaliśmy domy w Polsce bo myśleliśmy ze to dobry kraj do życia może być. A tu gó.no prawacka dyuktatura sie szykuje. Nie warto było robić...
Prawacki skowyt nienawiści. Jak te prawaki nienawidzą innych Polaków co na ich socjal robią? Jakby nie my to byście byli biedni. A my głupi cieżko pracowaliśmy budowaliśmy domy w Polsce bo myśleliśmy ze to dobry kraj do życia może być. A tu gó.no prawacka dyuktatura sie szykuje. Nie warto było robić i domów budować. Bo prawaki ci zabiorą wszystko jak Panu Jerzemu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czytając komentarze na tym portaliku to bardziej widzę lewacki skowyt nienawiści;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
vacarius lewaku czy twoje kłamanie, trollowanie uważasz za pracę?. Ty z pracą masz tyle wspólnego co św***a z astronomią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski to ruski agent, jego oficerem prowadzacym jest Macierewicz z ramienia Rydzyka...ruskiego lacznika!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za mało krzyczy. Wybory sfałszowane 10 kandydatów prawackich ich ludzie liczyli głosy. I nie będzie drugiego liczenia bo PIS ma swoich jełopów w sądzie najwyższym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane